Sakarya Ferizli Otomatik Kepenk Sistemleri

Sakarya Ferizli Otomatik Kepenk Sistemleri

Sakarya Ferizli Otomatik Kepenk Sistemleri

Kepenk sistemleri genellikle iş yerlerinde tercih edilmektedir. Herhangi bir dış etkiden iş yerinizin kapı ve pencerelerini koruyabilen bu ürünler demir veyahut metal gibi malzemeler kullanılarak ortaya konmaktadır. Çok eski yıllardan beri aktif olarak tercih edilen kepenk sistemi, günümüzde teknolojinin etkileriyle çok farklı yerlere evirilmiştir. Geçmişte manuel olarak indirilip kaldırılan bu koruma sistemi, günümüzde ise elektrik yardımıyla kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlamıştır. Manuel kepenkler kullanıcılara birçok sorun getirmekteydi. Açma ve kapama işlemlerinde kepenklerin ağırlığından dolayı zorlanmalar yaşanabiliyordu. Bunun yanında sıkışma ve açılmama gibi sıklıkla karşılaşılan bir sorun da çıkarmaktaydı. Sakarya Ferizli Otomatik Kepenk Sistemleri sayesinde tüm bu sorunlardan kurtulan kepenk kullanıcıları, zahmetsiz bir şekilde iş yerlerini koruyabilmektedirler.

Sakarya Ferizli Otomatik Kepenk Sistemleri, uzaktan kumanda sayesinde bir tuşla kapatılıp açılabilmektedir. Oldukça hızlı sürelerde gerçekleşen bu işlem birçok fayda sağlamaktadır. Ekstra kilit anahtarları taşımadan kepenk kullanabilirsiniz. Ayrıca hırsızlığa karşı da büyük bir önlem almış olursunuz. Manuel olarak açılamayan bu Sakarya Ferizli Otomatik Kepenk Sistemleri, manuel kepenklere göre büyük bir güvenlik artısı katmaktadır. Öte yandan enerji koruması için de büyük bir artıya sahiptir. Kullanılan üretim malzemesi dolayısıyla yalıtım sağlamaktadır. Bu sayede dışarıdaki soğuk veyahut sıcak havanın iş yerinize sirayet etmesi oldukça zor olacaktır. Elektrik kesintilerine karşı elle açabilmeniz için de özel bir sisteme sahip olarak üretilen Sakarya Ferizli Otomatik Kepenk Sistemleri, kullanıcıların mağdur olmaması için yüksek teknolojilerle üretilmiştir.

Sakarya Ferizli Otomatik Kepenk Sistemleri de ilkel kepenklerin çalışma mantığına sahiptir. Bir sarmal etrafında dolanan bu otomatik kepenk çalışma sistemi, bakımsız bırakılmamalıdır. Aksi halde kullanım esnasında bozulmalar görebilmektesiniz. Bu sebeple efektif ve uzun süreli bir kullanım için bakımları aksatmamanız gerekmektedir. 20 yıllık sektör içerisindeki deneyimimizle, Kosifoğlu Otomatik Kapı Sistemleri olarak otomatik kepenk ve kapı sistemleri alanında profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun ürünleri uzman kadromuzla hızlı ve kolay bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Hizmetlerimizi satın aldıktan sonra da ekibimizle sorunsuz bir kullanım için sizlerin yanında olmaktayız. 0216 396 44 53 numaralı telefon numarasını arayarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Sistemler ve hizmetler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 Kosifoğlu Otomatik Kapı Sistemleri
web tasarım