Sakarya Ferizli Dairesel Açılır Kapı Sistemleri

Dairesel Açılır Kapılar

Sakarya Ferizli Dairesel Açılır Kapı Sistemleri

Dairesel açılır kapılar, ihtiyaca uygun olarak birçok yerde kullanılmaktadır. En sık kullanım alanı da bahçe ya da garajlara giriş yapılan yerlerdir. Otomatik Sakarya Ferizli Dairesel Açılır Kapı Sistemleri, dişli motorlu ve yer altında kurumları yapılarak kullanılırlar. Sistemin kurulmasında kapınızın boyu ve ağırlığı büyük önem taşımaktadır. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte otomatik olanlar kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

90 derecelik bir açı ile tek ya da çift kanat kapı şeklinde açılma imkanını bu kapılarla elde edebilirsiniz. Sakarya Ferizli Dairesel Açılır Kapı Sistemleri ile ortama hem modern bir görüntü kazandırabilir hem de bu kapıları kullanırken kendinize pratik çözüm getirebilirsiniz. Bahçe ya da garajınızda kullanacağınız dairesel açılır kapılar ile şık bir görselliğe sahip olmanız mümkündür. Müstakil evlerin haricinde; bina ya da sitelerin girişinde bu kapılardan kullanılmaktadır. İnsan gücüne ihtiyaç duyulmadan kapıda kullanılan motoru sayesinde hem güvenliği sağlamış olacaksınız hem de kolayca evinize giriş çıkışlarınızı yapabileceksiniz.

Dairesel Açılır Kapılar Nasıl Çalışır?

Sakarya Ferizli Dairesel Açılır Kapı Sistemleri otomatik olarak çalışsın istiyorsanız işinde uzman bir firmadan destek almalısınız. Tasarımı kullanılacak alana uygun olarak yapılması gerekir. Kapının ağırlığı belirlenerek ona uygun olan motorun montajı önemli bir husustur. Bütün testlerinin yapıldıktan sonra montajı yapılmalı ve çalışır halde size teslim edilmelidir. Kullanımdan oluşan sıkıntılarda baş vuracağınız teknik servisin olması da önemlidir. Kosifoğlu Otomatik Kapı Sistemleri olarak uzman personelimizle Türkiye’nin birçok iline modern otomatik kapıların üretimini yapmaktayız.

Uzun yıllar sorunsuzca dairesel açılır kapılar kullanmak istiyorsanız; firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Kurulum öncesi tespitin yapılması ve ilerleyen zamanlardaki teknik servisi sizlere sunan bir firma olarak Türkiye’nin bir numarası olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Bu kapılarda karşılaşacağınız en büyük sorunlardan birisi olarak; kapıya çarpma anında dişli kırılmaları ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Kullanılan fotoselin açısı yanlış ise; kapı araç ya da kişileri algılayamaz. Böylelikle olası kazalar da mümkün olmaktadır. O yüzden fotoselin konumu oldukça önemlidir. Bütün bunlara dikkat edildiği taktirde uzun yıllar boyunca dairesel açılır kapılar güven içinde kullanılmaktadır.

Dairesel açılır kapılar fiyatları belirlenirken; kapıda kullanılacak teknoloji büyük önem taşımaktadır. Kapının büyüklüğü, kullanılan teknoloji ve farklı özellikler sonucunda maliyet ortaya çıkmaktadır. Nasıl bir dairesel kapı istediğinize karar verdikten sonra uygulama yaptırabilirsiniz.

Kosifoğlu Otomatik Kapı Sistemleri sizlere en modern ve en kolay çözümler sağlamak için kurulmuştur. İhtiyacınız olan kapıyı belirledikten sonra bizleri arayabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 Kosifoğlu Otomatik Kapı Sistemleri
web tasarım