Sakarya Ferizli Fotoselli Cam Kapılar

Sakarya Ferizli Fotoselli Cam Kapılar

Sakarya Ferizli Fotoselli Cam Kapılar

Sakarya Ferizli Fotoselli Cam Kapılar, günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çalışma prensibi oldukça basit olan bu kapı şekli, kullanılan yere modern bir görüntü katmaktadır. Fotosel, içerisinde ışık değişimlerine karşı tepki veren parçacıklardan oluşmaktadır. Foto direnç dediğimiz bu yapılar, ışık değişimi sonrasında motorlara bir uyarı göndermektedir. Motorlar da kapının açılması doğrultusunda kendini otomatik olarak çalıştırmaktadır. Bu sayede fotoselli cam kapı modelleri kendiliğinden açılır ve kapanır bir hale gelmektedir. Foto dirençlerden oluşan bu fotoseller genellikle kapıların üst tarafında yer almaktadır. Adeta bir insan gözü mantığıyla hareket eden bu mekanizma, insanların kapı önüne gelmesiyle ışıkta olan değişimi anlar ve kapının açılması yönünde motorları uyarmaktadır. Sakarya Ferizli Fotoselli Cam Kapılar oldukça kolay bir şekilde istediğiniz ortama uygulanabilmektedir.

Özellikle enerji tasarrufu konusunda büyük bir yol kat eden bu Sakarya Ferizli Fotoselli Cam Kapılar, elektriği oldukça düşük düzeyde kullanmaktadır. Genellikle cam veyahut paslanmaz kromdan oluşan cam çerçeveleriyle kapılar üretilmektedir. Modern bir görüntü oluşturarak hemen hemen her mekana yenilikçi bir hava katmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. İnsanlar herhangi bir fiziksel dokunuş veyahut güç uygulamadan kapılar kendiliğinden açılıp kapanmaktadır. Giriş ve çıkışların yoğunlukla sağlandığı lobi, bekleme alanı veyahut toplantı salonları gibi mekanlarda sessiz ve hızlı çalışma şekline sahip olan Sakarya Ferizli Fotoselli Cam Kapılar tercih edilebilmektedir. Ayrıca bulunan alandaki ısı kaybını en aza indirgemektedir. Sıcak günlerde içerideki soğuk havanın dışarı çıkmasını; soğuk günlerde ise soğuk havanın içeriyle daha az temas etmesini sağlamaktadır.

Fotoselli Cam Kapı Hizmeti için Kosifoğlu!

Sakarya Ferizli Fotoselli Cam Kapılar, birçok iş alanında verimlilik ve tasarrufu arttırmak için kullanılmaktadır. Depo alanlarından, alışveriş merkezlerine; ofislerden hastane girişlerine kadar her alanda büyük bir olumlu etki bırakmaktadır. Kosifoglu Otomatik Kapı Sistemleri firması olarak müşterilerimize fotoselli cam kapı sistemlerini kaliteli ve uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yaklaşık 20 yıllık sektör deneyimimizle, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışarak ürünlerimizi ortaya koymaktayız. Müşterilerimize yalnızca satış içerisinde değil, satış öncesi ve sonrasında aktif olarak hizmet sağlamaktayız. Teknik servis ekibimizle mesai saatleri içerisinde tüm sorunlarınıza ve problemlerinize hızlı bir şekilde çözüm üretebilmekteyiz. 0216 396 44 53 numaralı telefon hattından bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 Kosifoğlu Otomatik Kapı Sistemleri
web tasarım